Ekip
Dr. Deniz Algün
Omuz, diz, kalça cerrahisi artroskopik ve protez cerrahisi


Ortopedi ve travmatoloji uzmanı. Spor hekimliği, omuz – diz-kalça-ayak bileği-dirsek artroskopik ve açık cerrahileri , omuz - kalça - diz protezleri , travmatoloji konularıyla özel olarak ilgileniyor.

1963 doğumlu ve Ankara Tıp Fakültesi mezunu. Ortopedi ve Travmatoloji ihtisasini S.S.K Istanbul Hastanesi'nde tamamladı. Artroscopy Association of North America (Chicago) nin Temel ve İleri Omuz, Diz, Kalça, Dirsek ve Dirsek Artroskopisi eğitimi aldi. Harvard Univercity Massachussets General Hospital (Boston, MA) de Omuz, New York Hospital for Special Surgery (HSS) de Spor Hekimliği, Travmatoloji ve Protez Servislerinde çalıştı. Ayrıca American Society for Surgery of Hand'in Spor Hekimliğinde Omuz-Dirsek-El bilek ve El Sakatlanmaları ve American Orthopaedic Society for Sports Medicine'nin Spor Hekimliği kurslarını aldı. Artroscopy Association of North America (AANA)'nin International, Istanbul Tabib Odası, Türk Ortopedi Derneği üyesidir.

Dr. Hakan Rauf Tüfekçi
Romatoloji ve Fizik tedavi


Romatizmal hastalıklar ve fizik tedavi uzmanı. Hareket sistemini ilgilendiren romatizmal-enflamatuar (iltihabi) hastalıklarının tanı ve tedavileri ile ilgileniyor.

1965 doğumlu ve Fransa Rouen Tıp Fakültesi mezunu. Fransa Montpellier Üniversitesi Lapeyronie Hastanesi'nde Romatoloji ve Fizik Tedavi alanlarında çift ihtisas yaptı. Ayrıca Podoloji, Hidroklimatoloji (kaplıca ve su tedavisi), vertebral maniplasyon diplomaları sahibi. Kendisi Fransa Fizik Tedavi Rehabilitasyon Derneği (SOFMER), Fransa Romatoloji Derneği (SFR) ve Fransa Parapleji Derneği (AFIGAP) üyesi.Dr. Gökçe Mık
Pediatrik Ortopedi (Çocuk Ortopedisi)


Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı. Yeni doğan, çocuk ve genç erişkinlerdeki ortopedik problemler ve uzuvlardaki kısalık ve çarpıklıkların tedavisi ile ilgileniyor.

1976 doğumlu ve Cerrahpaşa Tıp fakültesi mezunu. Ortopedi ve travmatoloji ihtisasını Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tamamladı. Amerika Birleşik Devletleri’nde Pennsylvania Üniversitesi bursu ile Children’s Hospital of Philadelphia da (CHOP) Çocuk ortopedisi yan dal eğitimini aldı. Presbyterian Hospital, Mount Sinai Medical Center ve Alfred I. Dupont Hospital for Children’da çalışmalarda bulundu. Uluslararası Pediatrik Ortopedi Cemiyeti (IPOS) kurslarına katıldı. İstanbul Tabip Odası, Türkiye Ortopedi ve Travmatoloji derneği, CHOP Alumni ve Orthopaedic Overseas üyesidir.Dr. Önder Ofluoglu
Ortopedik Tümör Cerrahisi


Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı. Kas İskelet sistemi tümörlerinin tedavisi ile ilgileniyor.

1965 doğumlu ve Gazi üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu, Ortopedi ve Travmatoloji ihtisasini SSK Istanbul Hastanesinde tamamlandı. Rusya Kurgan'da Ilizarov Yöntemi, USA Pensylvania'a Üniversitesi'nde Pediatrik ve Eriskin kemik tümörleri ve kemik uzatmaları konusunda çalışmalarda bulundu. İstanbul tabib odası, Türkiye Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği Ilizarov yöntemleri geliştirme uygulama Derneği üyesidir.

copyright 2014 © İstanbul Ortopedi Grubu
İstanbul Ortopedi Grubu | Önemli Bilgiler | Operasyon Videoları | Şikayetiniz Nedir? | Randevu & İletişim | Site Haritası